Aliağa Temizlik Şirketi

Aliağa Temizlik Şirketi

Temizlikçi Çağırmadan Önce Neler Yapılır ?

  • Ev iş yeri yada ofisinizde bulunan değerli eşyaları koruma altına alınız.(Böyle bir durumda temizlik şirketleri size güvence sunamaz.)
  • Fiyat bilgisi alırken fiyata nelerin dahil olduğunu sorun.
  • Temizlik işlemlerinin ne kadar zaman süreceği gibi bilgiler alın.
  • Gerçekten bir temizlik firması ile görüştüğünüzden emin olun.
  • Temizlik için gelen personelin ve şirketin hakkındaki şikayetlere bakabilirsiniz.
  • İşletmenin sosyal medya hesaplarına hesaplarda yapılan yorumlara dikkat edin.

Aliağa Temizlik Personel Seçimini Nasıl Yapar ?

Şirketimiz Aliağa temizlik sizlere kusursuz hizmet vermek için çalışmaktadır. Sizlerin hiç bir şekilde zarar görmesini istemeyiz.

Personel seçimi yapılırken çalışanın gerekli belgelere sahip olup olmadığı her hangi bir suça karışıp karışmadığı gibi konular detaylı olarak incelenmektedir.

Bizlere çalışma ve yaşam alanlarınızı teslim ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize göstermiş olduğunuz güven ve hassasiyet nedeni ile tüm çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Aliağa Temizlik Fiyatlandırma Bilgisi..

Standart 8 saat yapılan ev temizliği kampanyamız içim 0232 655 28 28 numaralı şirket hattımızdan bizden güncel fiyat bilgilerimizi isteyebilirsiniz..

Villa temizliği gibi büyük alanların temizlenmesinde fiyat artış gösterebilir. Gerekli personel sayısı artması zaman artışı gibi konular ev temizliği fiyatlarını artırmaktadır. Dış cephe temizliği fiyatları ve daha fazlası için fiyat listemize göz atabilirsiniz.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.